7. květen 2024

ÚSPĚŠNÝ ROČNÍK 2011 DOKONČIL POHÁROVOU CESTU ŠESTÝM MÍSTEM

Kategorie U13 skončila na Planeo Cupu šestá

Závěrečný dubnový víkend 2024 patřil finálovému turnaji Planeo Cupu v kategorii U13 v Kuřimi. Skvělé počasí a dobře připravený areál přivítal nejlepších 24 týmů z celé České republiky, aby se po absolvování kvalifikací utkaly ve finálovém turnaji. Jedním z účastníků, který se do finálového turnaje probojoval byl i náš tým U13. Naše „mladé pušky“, ročník narození 2011 byly tak trochu řazeny do skupiny favoritů, protože během svého působení v klubu v nižších věkových kategoriích pokaždé do finálového turnaje pronikly. Navíc v minulém v roce, v rámci kategorie U12, celý turnaj senzačně ovládly a získaly zlato.

První den turnaje se naši kluci utkali s pěti soupeři ze šestičlenné základní skupiny. Postupně se utkali ve dvaceti minutových utkáních s Fotbalová akademie Jablonec, z.s., MFK Vyškov, FK Ústí nad Labem - mládež, z.s., FK Meteor Praha VIII, z.s. a MFK Karviná, z.s. Čtyři z pěti utkání naši hráči zvládli vítězně a v posledním, pátém, který sobotní program našeho týmu ukončil, zremizovali s MFK Karviná, z.s. Výsledek sobotního programu tedy znamenal, že mladí hanáci spolu s Fotbalová akademie Jablonec, z.s jednoznačně postoupili do nedělního programu „zlaté skupiny“, tedy mezi nejlepších 8 týmu turnaje, kde se postupně utkali o celkové 1-8 místo. Výhodou byly již ze soboty do neděle přenesené 3 body za vítězství nad Fotbalová akademie Jablonec, z.s, který s námi do „zlaté skupiny“ postoupil.

V neděli ráno se rozjel finálový program. Hned v úvodu kluci v těžkém a vyrovnaném utkání porazili FK Pardubice, z.s., v samém závěru utkání. Pak následovaly utkání, „klasické derby“ proti AC Sparta Praha fotbal, z.s. a Akademie FC Baník Ostrava z.s. Obě utkání skončila remízou 0:0 a situace ve „zlaté skupině“ byla napjatá a doslova vzrušující. Naši kluci neobrželi v 8 zápasech a dosavadním průběhu turnaje jedinou branku a stále byli ve hře o celkové prvenství. V posledních 3 svých utkáních přes značný a viditelný úbytek sil udělali pro celkový úspěch úplně všechno. Vydali se ze všech sil. Bojovnost v těchto chvílích hraničila se sebeobětováním. Přesto utkání proti SK Dynamo České Budějovice akademie, z.s., FK Teplice - fotbal, spolek a SK Petřín Plzeň z.s. skončily porážkami a náš tým ukončil turnaj na celkovém 6.místě. Do posledního utkání tým bojoval o místa na celkové „bedně“.

Pozadu hráčů rozhodně nezůstali jejich fanoušci-rodiče. Nejenže fantasticky povzbuzovali tým po celou dobu turnaje, a za to jim náleží obrovský dík, ale získali po zásluze i ocenění pro nejlepší fanoušky celého turnaje.

Závěrem by celý realizační tým rád ocenil výkony a chování všech hráčů. Svůj klub, Hanáckou Slávii Kroměříž, reprezentovali vzorně a ze všech sil a klub na ně může právem může být hrdý.

Poděkování patří těmto hráčům : Radim Buček, Marek Fojt, Jakub Pokorný, David Klůj, Matouš Knébl, Šimon Komenda, Jiří Krejčíř, Václav Lutonský, Daniel Kosíř, Matěj Nosál, Adam Novák, Adam Vejtasa, Tomáš Vystrčil, Viliam Železník, Hynek Židlík, Štěpán Židlík, Marek Majerčák.

Pod úspěchem je podepsaný zkušený, sehraný a perfektně fungující realizační tým ve složení - Marek Zdráhal, Petr Novák a Josef Židlík.


Výsledky finálového turnaje jsou uvedeny zde


Za celý klub SK Hanácká Slavia Kroměříž patří této kategorii gratulace k úspěšnému umístění na turnaji, a zároveň poděkování za vzornou reprezentaci nejen v letošním ročníku, ale ve všech předešlých účastech na tomto prestižním mládežnickém turnaji.

Facebook

út 18.6.

🆕 | Novým trenérem Hanáků se stává Roman Dobeš...

ne 16.6.

🏆 VÍTĚZ 1. A TŘÍDY 🏆 MUŽI B

so 15.6.

Dnes hraje poslední utkání v 1.A třídě naše béčko ❤️🤍

st 12.6.

Program mládeže ❤️🤍

ne 9.6.

V dnešním prosluněném dopoledni v rámci posledního turnaje OFS v Kroměříži se...

so 8.6.

Béčko zvládlo vítězně utkání s Mladcovou a stalo se tak vítězem 1. A...

pá 7.6.

Béčko hraje v sobotu v Mladcové ❤️🤍

st 5.6.

Program mládeže ❤️🤍

út 4.6.

https://www.hanackaslavia.cz/clanek.asp?id=PRIPRAVKA-U10-STATECNE-BOJOVALA-VE-FINALE-PLANEO-CUP-514

ne 2.6.

Béčko zvládlo vítězně derby v Těšnovicích ❤️🤍

ne 2.6.

Dnes hraje béčko derby v Těšnovicích ❤️🤍

so 1.6.

📸 Sobota odpoledne 🌧️#mezinarodnipohar #opoharjozkysilneho

Přejít na Facebookový profil ›

Youtube

st 11.10.

SK Hanácká Slavia Kroměříž - SK Slavia Praha

st 7.6.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO 2023

ne 7.5.

HANÁCI DO TOHO!

pá 20.5.

Nová identita

po 11.4.

MEZINÁRODNÍ TURNAJ O POHÁR JOŽKY SILNÉHO - los

út 1.6.

Den dětí (2021)

čt 13.5.

10 let od poháru (5. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (4. díl)

st 12.5.

10 let od poháru (3. díl)

po 10.5.

10 let od poháru (2. díl)

ne 9.5.

10 let od poháru (1. díl)

čt 11.3.

Fanshop

Přejít na Youtube kanál ›

Rozhovory

po 13.11.

Rozhovor Deníku.cz s Markem Jaroněm

Střelec vítězné branky Hanáků z posledního zápasu odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

út 7.11.

Rozhovor Deníku.cz s Petrem Zavadilem

Jeden z nejlepších hráčů Hanáků odpovídal na dotazy redaktora Libora Kopla

st 1.11.

Rozhovor Deníku.cz s Martinem Ondou

Trenér Martin Onda podal první komentáře k převzetí druholigové Hanácké Slavie a odchodu z divizního FC Strání

po 30.10.

Rozhovor Deníku.cz s Karlem Heinzem

Sportovní ředitel Karel Heinz odpověděl na první dotazy regionálního serveru denik.cz ohledně angažování nového trenéra Martina Ondy

Všechny rozhovory ›