Mistrovské utkání dorostu
Zdroj foto: kroměřížský deník
Přinášíme souhrn výsledků uplynulého víkendu mládeže
U19
FK Blansko - SK HS Kroměříž 1:2
střelci Kroměříže: Čečatka 2
Hodnocení trenéra (Radovan Budín): "Utkání začalo vyrovnanou patnáctiminutovkou. Oba týmy se snažili kombinovat a vytvářet si dominantní roli v utkání. Jsem rád, že se nám povedlo postupně převzít hru prvního poločasu více do svých rukou. Začali jsme si tvořit dobré možnosti zakončení. Bohužel jsme ve finální fázi mnohdy zbrklý a nepřesní. Až třetí gólovku jsme dokázali proměnit po krásné, rychlé a přímočaré akci. I nadále jsme se tlačili do ofenzivních akcí ve velkém množství hráčů a tvořili na domácí tlak, ze kterého pramenily slušné možnosti. Nastřelili jsme tyč, či břevno. Až z nenápadné střely a díky dobré reakci Čečatky jsme zvýšili náskok a šli do šaten s vedením o dvě branky. Ve druhém poločase nám pomalu upadala aktivita směrem dopředu. Domácí nám vstřelili po standartní situaci branku a tím stále byli výsledkově v utkání. My měli nějaké možnosti k rozhodnutí utkání, bohužel jsme v zakončení nebyli dost přesní a rychlí. V závěru nás podržel brankář spolu s celou obranou a dotáhli jsme tedy utkání k vítěznému konci."
U18
FC Vsetín - SK HS Kroměříž 4:0
střelci Kroměříže: -
Hodnocení trenéra (Jiří Buksa): "."
U17
FK Blansko - SK HS Kroměříž 3:5
střelci Kroměříže: Skácelík, Bosák, Elzner, Štolfa, Sukup
Hodnocení trenéra (Petr Sukup): "Na hřišti soupeře v Blansku jsme zaspali začátek utkání a soupeř toho v 8. minutě využil a šel do vedení. Od té chvíle jsme začali být aktivnější a soupeře mírně přehrávali. Vypracovali jsme si několik pěkných šancí, ale podařilo se nám do konce poločasu proměnit pouze dvě. Soupeř také využil našeho zaváhání a na závěr poločasu srovnal na 2:2. Na začátku druhého poločasu se nám podařila vstřelit branka, která nás opět nakopla. Ve fyzicky náročném utkání jsme si vypracovali spoustu šancí a zápas jsme zaslouženě vyhráli."
U16
FC Vsetín - SK HS Kroměříž 0:4
střelci Kroměříže: Tureček 2, Zichala, Vaculík
Hodnocení trenéra (Marek Ševeček): "Od začátku jsme měli zápas pod kontrolou, tím, že se nám podařilo vstřelit rychlou branku jsme se zklidnili, bohužel terén nepřispíval k dobré kombinaci, takže některé pasáže zapasu nebyli herně kvalitní. Navíc soupeř vůbec nekombinoval pouze nakopával dlouhé míče, což z pohledu diváka nepřispívalo k dobré kvalitě utkání, po vstřelení dalších branek jsme zaslouženě zvítězili 4:0."
Podrobné informací k soutěžím mládeže najdete v záložkách jednotlivých týmů - http://hanackaslavia.cz/mladez
Aktuální výsledkový servis můžete sledovat na našem facebooku i instagramu.