Úvodní stránka>MLÁDEŽ>U8 MLADŠÍ PŘÍPRAVKA

U8 - MLADŠÍ PŘÍPRAVKA "B" - ROČNÍK NAROZENÍ 2011

SEZÓNA 2018/19 - KS KFS ZLÍN

(NÁŠ TÝM U8 HRAJE PROTI O ROK STARŠÍM HRÁČŮM "A" TÝMŮ OSTATNÍCH SOUPEŘŮ)

Vyjádření odpovídající sekce FAČR pro přípravky:

"Soutěže přípravek U8 - U11 jsou organizovány pod KFS Zlín, ovšem tam se vede pouze rozpis utkání, výsledky jsme odbourali."

Interní rozpis zápasů týmu je na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu zcela dole.

 

FOTO - PODZIM 2018

 

Horní řada zleva: Novák Petr - hlavní trenér, Olša Jakub, Žiak Maxim, Cinkl Marco, Čech Maxmilián, Komínek Kryštof,

Prause Tomáš, Frajt Lukáš, Lutonský Tomáš - trenér, Parobek Roman - trenér a technický vedoucí celku.

Prostřední řada zleva: Veselský Eliáš, Lutonský Václav, Tamáš Jiří, Zavadil Jonáš, Komenda Šimon, Novák Adam, Krejčíř Jiří.

Spodní řada zleva: Úlehla Matěj, Svoboda Nikolas, Měrka Marek, Železník Viliam, Fojt Marek, Mlčoch Jan, Merli Mathias,

Výšek Samuel, Tobolič David. Na focení chyběl Stavinoha Matyáš.

 

HRÁČI

CINKL Marco
ČECH Maxmilián
FOJT Marek
FRAJT Lukáš
KOMENDA Šimon
KOMÍNEK Kryštof
KREJČÍŘ Jiří
LUTONSKÝ Václav
MĚRKA Marek
MLČOCH Jan
MERLI Mathias
NOVÁK Adam
STAVINOHA Matyáš
SVOBODA Nikolas
TAMÁŠ Jiří
TOBOLIČ David
ÚLEHLA Matěj
VÝŠEK Samuel
ZAVADIL Jonáš
ŽELEZNÍK Viliam
ŽIAK Maxim

 

REALIZAČNÍ TÝM

Petr Novák - hlavní trenér

721 514 999

petarnovak73@seznam.cz

Tomáš Lutonský - trenér

604 485 253

tomas.lutonsky@seznam.cz

Roman Parobek - trenér, technický vedoucí týmu

604 875 514

parobek.roman@seznam.cz

 

Omluvenky přijímá hlavní trenér přes mobilní telefon, pokud není uvedeno jinak v nominačních e-mailech na zápasy apod.

 

TRÉNINKY 

OD 5.11 TĚLOCVIČNY

  • v pondělky na DM ve Štěchovicích 17-18 hod.
  • ve středy na ZŠ Slovan 18:00 - 19:30
  • sraz vždy 15 minut předem v šatně uvnitř tak, abychom se přezuli, převlékli a začali včas. 

Rozpisy tělocvičen jsou také umístěny v klubovém plánu na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu

  • Poslední trénink v roce 2018 je ve středu 12.12.2018
  • První trénink v roce 2019 je v pondělí 14.1.2019 

 

PŘEDBĚŽNÝ PLÁN ZÁPASŮ A VYBRANÝCH AKCÍ

 Datum Čas  Místo Poznámka

23.3.2019

 14:00

UMT Přerov

Triangl turnaj FC Viktorie Přerov U8, Lipník n.B. U8

 

       
7.4.2019 14:30 Ostrava Doprovod hráčů prvoligového utkání FC Baník Ostrava - FK Teplice a poločasový krátký zápas
       
29.4.2019 17:00 UMT Kroměříž  Mistrovský zápas proti FC Morkovice U9
 6.5.2019 17:00  UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SK Bystřice p.H. U9
13.5.2019 16:00 UMT Chropyně Mistrovský zápas proti FK Chropyně U9
       
17-19.5.2019   Roštín Soustředění
       
20.5.2019 17:00 UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SFK ELKO Holešov U9
27.5.2019 17:00 UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SK HS Kroměříž U9
       

1.6.2019

14:00

Nedakonice

Turnaj mladších přípravek r.n. 2011 a mladších LASOCup www.lasocupturnaj.cz

pořádaný Ladislavem Sovišem ml. z 1.FC Slovácko

       
3.6.2019 17:00 UMT Kroměříž Mistrovský zápas proti SK Baťov Otrokovice U9
       

8.-9.6.2019

 

 

Chomutov

 

Ondrášovka Cup finálový turnaj  - skupina A:

SK Slavia Praha, FKM Vysočina Jihlava, Junior Chomutov,

Fotbal Třinec, FC Hradec Králové, SK HS Kroměříž 

http://www.ondrasovkacup.cz/uvod
       
10.6.2019 16:00 Otrokovice Mistrovský zápas proti FC Viktoria Otrokovice U9
       

15.6.2019

 

 

Uničov

 

Zatím nepotvrzená nabídka - v řešení

Turnaj mladších přípravek r.n. 2011 a mladších

pořádaný SK Uničov

       

22.6.2019

09:30 

Bezměrov 

Zatím nepotvrzená nabídka - v řešení

Turnaj mladších přípravek r.n. 2010 a mladších

2.ročník Memoriálu Zdeňka Janoštíka

       

 

ZÁPASY/UPŘESNĚNÍ/NOMINACE

Přípravný triangl turnaj v Přerově - SK HS Kroměříž (2 týmy U8 r.n.2011):

v sobotu 23.3.2019 od 14:00 do cca 16:00 hod. odehrají naše 2 týmy mladší přípravky "B" SK HS U8 r.n. 2011 přípravný turnaj na hřišti s umělou trávou v Přerově, kde se utká s týmy mladších přípravek FC Viktorie Přerov U8, Lipník n.B. U8.

Sraz níže nominovaných je ve 14:00 na parkovišti před městskou sportovní halou zde odkud přejdeme na přilehlé hřiště s umělou trávou .

Nominace (tučně vyznačení potvrdili emailem): Cinkl Marco, Čech Maxmilián, Fojt Marek, Frajt Lukáš (omluven), Komenda Šimon, Komínek Kryštof, Krejčíř Jiří (omluven), Lutonský Václav, Měrka Marek, Mlčoch Jan, Novák Adam, Stavinoha Matyáš, Svoboda Nikolas, Tamáš Jiří, Tobolič David, Úlehla Matěj (omluven), Výšek Samuel (omluven), Zavadil Jonáš, Železník Viliam, Žiak Maxim.

Rozesláno e-mailem, potvrďte prosím účast zpětně e-mailem do středy 20.3.2019 18:00 hodin. 

 

ODEHRANÉ ZÁPASY

30.8.2018 - příprava doma - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U8 - 1 TÝM FC MORKOVICE U8

1.9.2018 - mistrovský v Morkovicích - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC MORKOVICE U9

10.9.2018 - mistrovský v Bystřici p. H - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY SK BYSTŘICE P.H. U9

16.9.2018 - příprava doma - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC BANÍK OSTRAVA U8

17.9.2018 - mistrovský doma - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FK CHROPYNĚ U9

22.9.2018 - příprava - turnaj Minimorava 8 v Zašové -  1 TÝM  SK HS KROMĚŘÍŽ  - 1 TÝM AS Trenčín, MFK Frýdek-Místek, FC Baník Ostrava modří, VFA Zašová, FK Fotbal Třinec, FC Baník Ostrava bílí

24.9.2018 - mistrovský v Holešově - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY SFK ELKO HOLEŠOV U9

26.9.2018 - POHÁR FAČR ONDRÁŠOVKA CUP 2018 - kvalifikační turnaj U8 v Prostějově - 1 TÝM  SK HS KROMĚŘÍŽ  - 1 TÝM SK SIGMA OLOMOUC, 1.SK PROSTĚJOV, FK PARDUBICE, SK HRADEC KRÁLOVÉ, 1.HFK OLOMOUC, 1.FC VIKTORIE PŘEROV, SK SPARTAK CHOCEŇ.

4.10.2018 - mistrovský doma - KS - 3 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 3 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U9

7.10.2018 - mistrovský v Otrokovicích - KS - 2 TÝMY SK BAŤOV OTROKOVICE U9 - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ

7.10.2019 - doprovod hráček mezinárodního přátelského utkání žem ČR - SLOVENSKO a poločasový krátký zápas

15.10.2018 - mistrovský doma - KS - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC VIKTORIA OTROKOVICE U9

20.10.2018 - příprava v Ostravě - 2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY FC BANÍK OSTRAVA U8 - 1 TÝM MFK KARVINÁ U8 - 1 TÝM MFK KARVINÁ U9

27.10.2018 - příprava v Hluku (hala) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ - 2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U8 - 1 TÝM FK HODONÍN U8 - 1 TÝM FC FASTAV ZLÍN U8

10.11.2018 - příprava v Zašové (hala) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ - 1 TÝM FC JUVENTUS ŽILINA U8 - 1 TÝM FC VSETÍN U8 - 1 TÝM - 1 TÝM FK NOVÉ SADY OLOMOUC U8 - 1 TÝM FK NOVÝ JIČÍN U8 - 1 TÝM TJ DUB NA MORAVĚ U8, - 1 TÝM VFA ZAŠOVÁ U8, - 1 TÝM VFA ZAŠOVÁ U9. 

23.11.2018 - příprava v Kroměříži (hala DM Štěchovice) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9

1.12.2018 - příprava v Němčicích n.H. (hala) -  1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 2.TÝMY SK PROSTĚJOV U8 - 1.TÝM MFK VYŠKOV U8 - 1 TÝM NĚMČICE N.H. U8/9

8.12.2018 - příprava v Kroměříži (hala DM Štěchovice) -  2 TÝMY SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 1.TÝM SK PROSTĚJOV U8 - 1.TÝM FC FASTAV ZLÍN U8 - 1 TÝM FK HODONÍN U8 - 1 TÝM MSK SKALICA (SK) - 1 TÝM FK ŠTERNBERK U8 - 1 TÝM FK CHROPYNĚ U8.

15.2.2019 - příprava v Kroměříži (hala DM Štěchovice) - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - 1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U9

16.2.2019 - příprava ve Spytihněvi (hala) -  2 TÝMY 1.FC SLOVÁCKO U8 (pořadatel) - 2.TÝMY FC ZBROJOVKA BRNO U8 - 1.TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8.

10.3.2019 - příprava v Dubňanech (hala) -  1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - FK HODONÍN U8 (POŘADATEL), CFM JOZEFA ADAMCA TREBATICE SK U8, MFK SKALICA SK U8, FC VESELÍ N.M. U8, FK BRATISLAVA-RAČA SK U8, FKM STUPAVA SK U8, FKM BRATISLAVA-KARLOVA VES SK U8, TJ HERŠPICE U8, MSK BŘECLAV U8.

17.3.2019 - příprava v Brně (hala s UT) -  1 TÝM SK HS KROMĚŘÍŽ U8 - FC DOSTA Brno-Bystrc U9, SK Brno-Líšeň U9, FC Sparta Brno U9, ČAFC Brno-Židenice U9.

 

DOPROVOD NA PRVOLIGOVÉ UTKÁNÍ FC BANÍK OSTRAVA - FK TEPLICE

v NEDĚLI 7.4.2019 v 15:30 se v Ostravě-Vítkovicích odehraje prvoligové utkání FC Baník Ostrava - FK Teplice.

S vedením přípravek FCB  a SK HS je domluveno, že by 11 hráčů U8 (ročník 2011 a mladší) doprovodili hráče obou týmů na hřiště před začátkem utkání a v poločase by si zahráli fotbal před cca 10 tisíci diváky.

Organizačně to je podle mých zkušeností předběžně asi takto (vše ještě upřesníme na základě dispozic, které čekáme od FC Baník Ostrava): 
- doprava je po vlastní ose,

- sraz ve 14:30 před hlavní vrátnicí městského stadionu v Ostravě-Vítkovicích (mapa), zde se připojí k týmu FCB U8, půjdou do šaten kde se kluci převléknou do dresů FK Teplice a současně dostanou s trenéry a rodiči vstupenky na krytou tribunu. 
- po úvodním nástupu se hráči s trenéry a rodiči přesunou na tribunu + před koncem prvního poločasu si opět trenéři hráče nachystají, aby mohli ihned začít hrát + po začátku druhé půle se hráči převlečou v šatně a dodívají se na zápas.

- profesionální fotografové FCB pořídí momentky z nástupu a poločasového zápasu

- parkování aut je možné Parkoviště Závodní - 50,-Kč na zápas (mapa), Parkoviště Ostravar Aréna A 50,- Kč na zápas  (mapa), Parkoviště Ostravar Aréna B 50,- Kč na zápas (mapa), Parkoviště Ostravar Aréna C 50,- Kč na zápas  (mapa), Parkoviště zdarma Zkrácená (mapa), parkovat se dá také zdarma pokud je místo na obou stranách hlavní ulice Rudná (mapa) - všude je dobré zaparkovat více než 60 - 90 minut před zápasem, než se to začne hojně plnit......

Z našeho U8 ročníku narození 2011 potřebujeme počet 11 hráčů, proto prosím o závazné přihlášení hráčů na tento email nejpozději do pondělka 25.3.2019 16:00. Jestliže bude zájem tak velký, že přesáhne počet, tak to s trenéry a rodiči dořešíme. 

Aktuální stav přihlášených: Komenda Šimon, Novák Adam, Lutonský Tomáš, Stavinoha Matyáš, Svoboda Nikolas, Úlehla Matěj, Žiak Maxim, Cinkl Marco, Mlčoch Jan.

 

DOPROVOD NA MEZINÁRODNÍ PŘÁTELSKÉ UTKÁNÍ ŽEN ČR-SLOVENSKO

v NEDĚLI 7.10.2018 v 16:00 se v Kroměříži odehraje mezinárodní utkání reprezentací žen Česká republika - Slovensko.

S vedením SK HS vedoucí trenér přípravek pan Budín domluvil, že by 11 hráčů U8 (ročník 2011 a mladší) a 11 hráčů U9 (ročník narození 2010 a mladší) doprovodili hráčky obou týmů na hřiště před začátkem utkání (v poločase zápasu by si zahráli fotbal, ale to je ještě v jednání s FAČR). Organizačně to je předběžně naplánované takto: 


- sraz 15:15 z boku stadionu (vstup do budovy od pneuservisu), v šatně se kluci převléknou do dresů. Dále už půjdou pouze s trenéry do tunelu (15:50), kde počkají na hráče. Rodiče prosím, aby počkali již v areálu stadionu. 
- po úvodním příchodu se hráči s trenéry přesunou na tribunu + před koncem prvního poločasu si opět trenéři hráče nachystají, rozdělí, aby mohli ihned začít hrát + po začátku druhé půle se hráči převlečou v šatně a tam si je opět převezmou rodiče  (ale to je ještě v jednání s FAČR).
Z našeho U8 ročníku narození 2011 potřebujeme počet minimálně 11 hráčů, rozesláno e-mailem, prosím o závazné přihlášení hráčů na tento email nejpozději do pátku 5.10. 10:00 hodin. Jestliže bude zájem tak velký, že přesáhne počet, budou mít přednost dříve přihlášení. 

 

SCHŮZKY TRENÉRŮ S RODIČI 

Připravujeme - bude upřesněno zde a rozesláno emailem.  

  

ODKAZ NA ZÁLOŽNÍ WEB TÝMU  

ODKAZ NA ARCHIV  

 

FOTOGALERIE

HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U8 - FCB 16.9.2018HS U8 - FCB 16.9.2018
HS U9 - FCB 16.9.2018HS U9 - FCB 16.9.2018
 

HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018HS U8 Ondrášovka Cup kvalifikace 26.9.2018
 

HS U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U8 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018HS U8 - MFK Karviná U9 v Ostravě 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
FCB U8 - HS U8 20:10:2018FCB U8 - HS U8 20:10:2018
 

HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018HS U8 turnaj Hluk 27.10.2018
 

HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018HS U8 turnaj Zašová 10.11.2018
 

HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
HS U8 turnaj KM 8.12:2018HS U8 turnaj KM 8.12:2018
 

HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019
HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019HS U8 turnaj Dubňany 10.3.2019