Úvodní stránka>Aktuality>Zrušení všech zápasů a tréninků všech kategorií
Vzhledem k mimořádné situaci a vládnímu nařízení, vyhlášení stavu nouze se od 12.3.2020 uzavírá areál SK HS Kroměříž, z.s. a ruší  se provoz celého fotbalového klubu na dobu neurčitou.
 
Jménem výboru SK HS Kroměříž
 
Karel Heinz
místopředseda
 
 
Tímto se také ruší platnost dřívějšího částečného omezení sportovních akcí vydaného dne 10.3.2020 mj. pro SK HS KM vydána aktualita http://www.hanackaslavia.cz/aktuality/vyjadreni-facr-a-vv-sk-hs-km-k-zasedani-bezpecnostni-rady-statu, od 12.3.2020 platí absolutní uzavření sportovního areálu a zrušení všech plánoívaných zápasů a tréninků.
 
 
 
 

12. 3. 2020

Program soutěží FAČR je do odvolání přerušen

FAČR vzhledem k novému nařízení Vlády ČR bere na vědomí aktuálně vyhlášený nouzový stav a informuje tak své členy i veřejnost o tom, že soutěže, které řídí FAČR, KFS a OFS jsou do dalšího rozhodnutí státních orgánů v této věci přerušeny.

„Respektujeme rozhodnutí Vlády ČR s ohledem na zdraví hráčů, funkcionářů i fanoušků a jsme i nadále v pravidelném kontaktu se státními orgány tak, abychom mohli včas reagovat na jakékoliv další změny, které by se týkaly průběhu soutěží, které pod nás spadají,“ řekl předseda Asociace Martin Malík.

V úterý odpoledne 17. března zároveň z podnětu UEFA dojde k hromadné videokonferenci všech členských asociací, na které se bude řešit další postup v otázkách domácích i evropských soutěží, stejně tak se bude řešit i osud evropského šampionátu v tomto roce.