Úvodní stránka>Aktuality>Změna pořadatele přípravného utkání s Kozlovicemi

Z důvodů silně podmáčeného hřiště v Kozlovicích v důsledku vydatných bouřek bylo po dohodě obou klubů na poslední chvíli změněno místo konání přípravného utkání mužů s divizním FK Kozlovice. Zápas původně plánovaný odehrát v Kozlovicích se nakonec sehraje v Kroměříži dnes 26.7.2017 od 17:30 hod.

 

Opět uvádíme, že plán přípravných zápasů včetně výsledků je uveden a průběžně aktualizován na http://www.hanackaslavia.cz/priprava a z pohledu detailnějšího týdenního tréninkově-zápasového plánu také na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu (okna pro rychlé odkazy umístěna také na úvodní stránce nahoře).
 
Součástí letní přípravy bude také úvodní část národního poháru letos opět pořádaného FAČR pod názvem MOL CUP, informace jsou ke sledování na http://www.hanackaslavia.cz/pohar-facr.
 
Mistrovské zápasy MSFL pak budou zahájeny v neděli 6.8., kdy od 10:15 hodin nastoupíme na půdě vítěze minulého ročníku MSFL SK Uničov. Informace budou jako vždy soustřeďovány na http://www.hanackaslavia.cz/zapasy a také na http://www.hanackaslavia.cz/rozpisy-zapasu (okno pro rychlý odkaz je umístěno také na úvodní stránce nahoře).

Pohyb v kádru bude po finální uzávěrce zveřejněn na http://www.hanackaslavia.cz/a-tym, s ohledem na složitost a diplomacii při jednání o hráčích, při testování hráčů apod. apleuje vedení klubu na příznivce o trpělivost, informace budou zveřejněny v tzv. pravý čas.