Úvodní stránka>Aktuality>Karel Heinz okomentoval start zimní přípravy a uvedl některé novinky v klubu

Sekretář klubu a vedoucí trenér SCM Karel Heinz okomentoval start zimní přípravy a uvedl některé novinky v klubu.

"V pondělí 16.1.2017 zahájil celý klub SK HS Kroměříž zimní přípravu, která bude pro hráče sice náročná, ale určitě velmi obohacující pro další vývoj jejich kariéry.

Od nového roku 2017  Sportovní zařízení města Kroměříže /SZMK/ spravují nově majetek města i prostřednictvím fotbalového stadionu. Stala se provozovatelem sportoviště, na kterém dlouhá léta úspěšně působí náš klub SK Hanácká Slavia Kroměříž. Tímto se začíná psát nová kapitola našeho klubu.

Po vyhodnocení vedení sportovního úseku SK HS jsme společně s vedením školy Slovan, kde máme sportovní třídy dospěli k názoru, že je potřeba zlepšit image sportovních tříd a proto proběhla v prvním lednovém týdnu pracovní schůzka mezi trenéry klubu a zástupci ZŠ Slovan a bylo dohodnuto, že se zlepší komunikace a spolupráce mezi klubem, školou a rodiči našich hráčů. Cílem je, aby naše sportovní třídy měli kvalitu a my v nich vychovávali opravdu jen ty nejtalentovanější hráče.

Dne 11.1.2017 proběhla trenérská rada všech  trenérů SpSm, SCM a mužů, kde se nastínil průběh, organizace a metodika  přípravy. Zároveň byli představení tito noví trenéři mládeže:

 1. jako vedoucí trenér přípravek a hlavní trenér U6 hráč A-týmu Radovan Budín

 2. hlavní trenér U7 zatím bývalý hráč A-týmu David Steiner

 3. u starších žáků U15 Martin Kovář v roli asistenta trenéra

 4. u staršího dorostu U19 Tomáš Hlaváček v roli asistenta trenéra 

 5. kondiční trenéři mládeže Martin Snídal společně s Michalem Panákem. 

Trenéry v klubu vítáme a přejeme jim spousty krásných okamžiků spojených s naším klubem.

Dále se nám podařilo přes zimní přestávku vybudovat a upravit v prostorách HS, díky finanční podpoře města Kroměříž malou tělocvičnu a zvětšit posilovnu, což je obrovská výhoda pro všechny naše členy klubu, kteří tyto prostory budou využívat.

V průběhu zimy budou naši mládežníci i hráči A-týmu navštěvovat i Sportovní centrum Paráda, Sportcentrum Euphorie, městský plavecký bazén, atletický stadion a v rámci sportovních tříd zimní stadion. 

Naše přípravkové kategorie zase využívají prostor tělocvičen na veterinární SŠ, domově mládeže ve Štěchovicích, ZŠ Slovan, ZŠ Oskol.

Každý tým má svůj program přípavných utkání, ale i zde jsme chtěli, aby tyto utkání cílleně rozvíjeli svou kvalitou naše hráče, a proto jsme domluvili velmi kvalitní týmy do přípravy našich týmů...například muži nastoupí proti FK Pardubice - 2.liga, AFC Nové mesto nad Váhom - 2.liga Slovensko,FC Vysočina Jihlava juniorka. U19 - MFK Chrudim, 1.FC Slovácko, FC Slovan Liberec, FC Bohemians 1905, U17/U16 - FC Slovan Liberec,FK Jablonec nad Nisou atd.

Našim prvořadým úkolem pro janí část sezony je udržet A-tým v MSFL, získat opět status SpSm a SCM, který nás řadí do špičky mládežnické kopané v republice a udržet stoupající kvalitu vývoje našeho klubu pod novým vedením.

Dalším našim sportovním cílem je být dobrým partnerem klubům na okrese Kroměříž a zajímavým partnerem profesionálních klubů.

Do klubu 1.FC Slovácko odchází náš další talentovaný hráč Jan Žiška do kategorie U16 a my jen doufáme, že půjde ve šlépějích Marka Havlíka a Petra Chyly, kteří se dostali do prvního týmu 1.FC Slovácko a hrají v něm 1.ligu." 

  • více podrobnějších informací k plánům zimní přípravy je zde
  • článek k prvnímu utkání zimní přípravy starších dorostenců U19 je zde
  • článek k prvnímu utkání zimní přípravy mužů je zde
HS U19 - Chrudim 21.1.2017HS U19 - Chrudim 21.1.2017
HS U19 - Chrudim 21.1.2017HS U19 - Chrudim 21.1.2017
HS U19 - Chrudim 21.1.2017HS U19 - Chrudim 21.1.2017
HS U19 - Chrudim 21.1.2017HS U19 - Chrudim 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017
HS - Bzenec 21.1.2017HS - Bzenec 21.1.2017