Úvodní stránka>Aktuality>Zimní příprava 2019

Leden je měsíc, kdy hráči A týmu, ale i většina mládežnických celků klubu zahájí zimní přípravu. 

Co se týká mužů, tak příprava bude probíhat od 14.1.2019 převážně na umělé trávě, v posilovně a v regeneračním zařízení domácího stadiónu. 

Tréninky samozřejmě doplní několik přípravných utkání (plán je zde). Rychlý odkaz na přípravné zápasy je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části hlavní stránky. 

O změnách v kádru budeme později průběžně informovat na stránce A-týmu. V průběhu přípravy bývá širší kádr, dochází k hráčskému pohybu, k testování a jednání, proto budou pohyby v kádru zveřejněny a upřesněny spíše až v březnu, kdy to bude jasnější a smysluplnější. Každopádně příznivce a veřejnost nechceme o tyto informace nijak ošidit, v rámci přípravných zápasů budou také realizačním týmem podávány reporty obsahující m.j. sestavy.  

Dalším zdrojem informací k přípravě všech celků klubu jsou týdenní plány pravidelně zveřejňované zde, přičemž rychlý odkaz na stránku s plánem je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části hlavní stránky.

V neposlední řadě je za účelem přehlednosti údajů k hřišti s umělou trávou pořízen detailní rozpis obsazenosti. Nyní tedy při této navigaci speciálně pro zimní přípravu uvádíme ještě jednou, že na stránce http://www.hanackaslavia.cz/umela-trava je uveden odkaz na soubor MS EXCEL, který zobrazuje vždy aktuální verzi rozpisu obsazení hřiště s umělou trávou. Rychlý odkaz na stránku umělá tráva je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části úvodní stránky.

Hráčům přejeme pevné zdraví, sportovní štěstí a dobrou formu v jarních mistrovských bojích.