Úvodní stránka>Aktuality>Zimní příprava 2017

Dne 16.1.2017 je datum stanovené pro zahájení zimní přípravy 2017. Tu zahájí nejen hráči A týmu, ale i většina mládežnických celků klubu. 

 

Co se týká mužů, tak příprava bude probíhat denně převážně na umělé trávě, v posilovně a v regeneračním zařízení domácího stadiónu. 

Tréninky samozřejmě doplní několik přípravných utkání (plán je zde). Rychlý odkaz na přípravné zápasy je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části hlavní stránky. 

O změnách v kádru budeme později/průběžně informovat na stránce A-týmu. V průběhu přípravy bývá širší kádr, dochází k hráčskému pohybu, k testování a ke spoustě méně či více složitých jednání v souvisejících oblastech, proto budou pohyby v kádru zveřejněny a upřesněny spíše až v březnu, kdy to bude jasnější a smysluplnější. Každopádně příznivce a veřejnost nechceme o tyto informace nijak ošidit, v rámci přípravných zápasů budou také realizačním týmem podávány reporty obsahující m.j. sestavy. Zatím vedení klubu oficiálně na začátku ledna uvolnilo do druholigového FC Baník Ostrava brankáře Martina Šustra, který v novém klubu podepsal zatím půlroční kontrakt, přičemž FCB o tomto oficiálně informoval zde.

 

Dalším zdrojem informací k přípravě všech celků klubu jsou týdenní plány pravidelně zveřejňované zde, přičemž rychlý odkaz na stránku s plánem je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části hlavní stránky.

V neposlední řadě byl za účelem přehlednosti údajů k hřišti s umělou trávou pořízen rozpis na zimu 2017, o čemž jsme prvotně informovali v aktualitě http://www.hanackaslavia.cz/aktuality/obsazeni-a-pronajem-hriste-s-umelou-travou-3generace. Nyní tedy při této navigaci speciálně pro zimní přípravu uvádíme ještě jednou, že na stránce http://www.hanackaslavia.cz/umela-trava je uveden odkaz na soubor MS EXCEL, který zobrazuje vždy aktuální verzi rozpisu obsazení hřiště s umělou trávou. Rychlý odkaz na stránku umělá tráva je také zřízen a znázorněn grafickým oknem v horní části úvodní stránky.

Hráčům přejeme pevné zdraví, sportovní štěstí a dobrou formu v jarních mistrovských bojích.