Úvodní stránka>Aktuality>Víkendová příprava mládeže

SK HANÁCKÁ SLAVIA U13 - FC FASTAV ZLÍN U13 11:9

Hodnocení trenéra Radovana Budína:"První přípravné utkání v roce 2020 jsme odehráli s velmi kvalitním soupeřem. Po hráčích jsme chtěli maximální nabídku a neustálý výběr místa. V řešení daných situací jsme kladli důraz na herní odvahu, tempo a rychlost hry. Ve větší části utkání se hráčům přesně tyto činnosti dařilo plnit. Ve finální fázi jsme pak byli hodně efektivní a pramenily z toho krásné branky". 

 

SK HANÁCKÁ SLAVIA U12 - FC FASTAV ZLÍN U12 4:7
 
Komentář trenéra Marka Zdráhala: "Hrálo se 3x30 min, 7+1, hosté přijeli oslabeni o hráče, kteří se učastní dnes zápasů Interligy, takže byli v 10 hráčích. Domácí HS využila v prvním přípravném utkání po zimním soustředění na Roštíně 17 hráčů. Utkání se hrálo v dobrém tempu, domácí se ve všem vyrovnali kvalitnímu soupeři a tudíž i výsledkově se hrálo vyrovnané utkání. Cílem utkání pro domácí hráče bylo aktivně napadat vysoko rozehrávku soupeře a po zisku míče jej využít k postupnému útoku a tudíž k delšímu držení míče. Zbrklá rozehrávka byla tím faktem, který nás trápil v předešlých měsících, proto já jako trenér jsem byl mile překvapen, že se nám tyto činnosti ve včerejším utkání dařily". 

 

TJ JISKRA STARÉ MĚSTO U15 - SK HS KROMĚŘÍŽ U14 3:6

 

MFK VÍTKOVICE U15 - SK HS KROMĚŘÍŽ U15 7:0

 

MFK SKALICA U17 (SK) - SK HANÁCKÁ SLAVIA U17  7:0
 
Hodnocení vedoucího mužstva Radovana Budína:"I přes vysokou porážku musím vyhodnotit utkání jako přínosné. Soupeř byl velmi silný a biologicky vyspělejší než naši hráči. Silově a rychlostně jsme měli obrovský problém se domácím vyrovnat. Myslím si, že po fotbalové stránce jsme nepředvedli špatný výkon. V zakládání útoků, ve kterých jsme byli pod velkým tlakem, se nám často povedlo velmi dobře vyjíždět a dostávat se do přechodové fáze. Tam nám ovšem chyběla právě zmiňovaná fyzická vyspělost, abychom se dostali do finální fáze a zakončení. Hráči jsou nyní v období nabírání kondice a právě i v tomto nám utkání splnilo účel". 
 
 
MFK SKALICA U19 (SK) - SK HANÁCKÁ SLAVIA U18/19  9:1 (5:0)
Branka : Benedikt
Sestava: Solař,Košárek Švajda,Lysák,Večerka,Joura,Pospíšil,Fekar,Benedikt,Zůvala,Kozubík. Střídal:Peter,Král,Sklenář
Komentář trenéra Karla Heinze: "Je to vždy velmi nepříjemné tak vysoko prohrát, ale musím předem přiznat, že soupeř byl velmi kvalitní, rychlý a technicko-takticky velmi vyspělý. My se potýkáme od začátku přípravy s obrovskou marodkou hráčů a dnes to nabylo vrcholu, kdy nám chybělo z 27 členného kádru U19-U18 17 hráčů a to je opravdu velký počet, na druhou stranu si myslím, že i v plné síle by nás soupeř velmi potrápil. Pro kluky, kteří dneska nastoupili to bylo velmi těžké a já doufám, že to pro ně bude jen a jen motivující k ještě většímu tréninkovému úsilí a vezmou si z toho jen to pozitivní". 

 

 
 
Dále je také veden mládežnický Facebook  HANÁCKÁ SLÁVIA MLÁDEŽ. Odkaz je umístěn trvale na našich webových stránkách http://www.hanackaslavia.cz/facebook, na hlavní stránce je to přes záložku Media/Facebook.....