Úvodní stránka>Aktuality>Hodnocení dosavadního průběhu letní přípravy mužů

"Příprava na podzimní část sezony 2016/2017 začala 11. července a trvala v podstatě do středy 27. července, kdy jsme odehráli poslední přípravné utkání s divizním Přerovem.

Do přípravy se celkem zapojilo vícejak třicet hráčů jejich složení bylo z hráčů minulé sezóny, z hráčů kteří byli v minulé sezoně na hostování v jiných klubech, z dorostenců a také z oslovených hráčů jiných klubů. Trénovalo se jednofázově v odpoledních hodinách v areálu HS Kroměříž kde jsme měli ideální podmínky na přípravu.

Během přípravného období jsme odehráli celkem 4 přípravná utkání (Zlín B, Brno B, Uherský Brod a Přerov)

První tři přípravná utkání sloužila ke zkouškám všech hráčů, kteří se přípravy zúčastnili. Během 14 dnů se vykrystalizoval kádr mužstva pro podzimní sezónu 2016.

Poslední přípravné utkání s Přerovem, už sloužilo jako generálka před první ostrým startem, což je pohárové utkání ve Slavičíně. Zároveň, ale bylo ovlivněno některými drobnými zraněními, a někteří hráči do utkání nemohli nastoupit. Utkání skončilo výsledkem 2:0, když góly vstřelili Pavelka a Galetka. 

Z kádrů minulého ročníku nakonec do další sezony v dresu HS nenastoupí Haša, Jeleček, kteří si našli jiné angažmá a Višněvský, který se vrátil do Zlína.

Cíl do další sezony je stabilizovat kádr a vytvořit osu mužstva, která se bude doplňovat o místní mladé hráče, a tyto hráče postupně do mužstva zapracovávat. Musí to být ale hráči, kteří v HS budou chtít hrát a fotbalu něco obětovat - bez tohoto to určitě nepůjde.

Zároveň neméně důležitým cílem je zlepšit herní projev mužstva na domácím hřišti a přilákat na domácí stadion více diváků."

zhodnotil David Klimek

Plán přípravných utkání je uveden a průběžně aktualizován na http://www.hanackaslavia.cz/priprava (okno pro rychlý odkaz je umístěno také na úvodní stránce nahoře)