Úvodní stránka>Aktuality>Dohrávka dorostům nevyšla

Výsledky všech mužstev - 5.10.2020 - 11.10.2020

 

dorost 

Hodnocení trenéra U19 (Karel Heinz):

Utkání hrané na novém velmi krásném stadionu v Koblovicích nám vycházelo velmi dobře až do hrozivě vypadajícího střetu našeho brankáře Martináka, který byl následně odvezen do místní nemocnice na vyšetření. Naštěstí se nepotvrdilo žádné vážné zranění a mohl s námi odcestovat nazpět domů. Vítkovice dokonale využívali svého malého hřiště k agresivní hře s dlouhými míči, a to nám dělalo problémy. Také se dostali do vedení, ale dokázali jsme se po dvacetipěti minutách otřepat a následně jsme měli několik velkých šancí, ale bohužel jsme dali pouze jednu a srovnali tak Dočkalem. Následně jsme přečkali i pokutový kop, který chytil Martinák a až do konce poločasu jsme hru kontrolovali. Druhou půli jsme začali velmi aktivně a obraz hry vůbec nenasvědčoval tomu, že si odvezeme takový výprask. V 53. minutě se stala již zmíněné zranění našeho brankáře, která navíc skončila brankou a my jsme nedokázali již odpovědět. Otřesení naši hráči se již nedostali do konce utkání vůbec do tempa, a proto jsme zaslouženě prohráli. Doufám, že se nachystáme na utkání v Blansku lépe.

Na závěr bychom rádi velmi poděkovali domácí zdravotnici Romaně Kostelanské, která se skvěle postarala, až do příjezdu RZS, o našeho zraněného brankáře.

Hodnocení trenéra U17 (Radovan Budín):

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře. Chtěli jsme aktivně, vysoko bránit a po zisku míče být nebezpeční směrem k soupeřově brance. Celý první poločas se nám to až na malé nedostatky dařilo. Soupeř měl asi tři šance a stejný počet jsme si vytvořili i my. Do druhé půle jsme chtěli hlavně udržet tempo hry. Bohužel chvíli po poločase jsme si nepohlídali dlouhý nákop domácích, kdy nám vstřelili branku. Deset minut na to jsme obdrželi druhou branku ze standartní situace a vzápětí třetí branku po pěkné kombinační akci domácích. Jsem velmi rád, že to kluci nevzdali a dále bojovali, aby s výsledkem ještě něco udělali. Odměnou jim byla branka v 76. minutě, kdy se krásně individuálně prosadil Košárek. Bohužel ve zvyšujícím tlaku jsme si opět nepohlídali jeden náběh za naši obranu, který jsme museli přerušit faulem a domácí přidali čtvrtou branku z penalty. Celé utkání mělo velmi dobrou úroveň a doufám, že se nám podaří navázat dobrým výkonem v sobotu v Blansku.

MSDL U19

MSDD staršího dorostu sk.E

MSDL U17

MSDD mladšího dorostu sk. E